Zamiatarki


Możesz zobaczyć w firmie Ewerest zamiatarki przemysłowe firmy Kärcher do zbierania pyłów, różnego rodzaju brudu oraz dużego gruzu o wydajności roboczej do 23520 m2/h. Oferujemy zamiatarki prowadzone ręcznie, zamiatarki z trakcją i z fotelem dla operatora, wyposażone w napęd elektryczny, benzynowy, wysokoprężny lub gazowy.

Spośród szerokiej oferty zamiatarek firmy Kärcher możesz wybrać urządzenie z hydraulicznym lub manualnym opróżnianiem zbiornika, z manualnym i automatycznym systemem filtracyjnym. Zamiatarki z trakcją i bez trakcji,  pokonujące wzniesienia i przeszkody, z różnymi rodzajami opon oraz z pługiem do śniegu. Możesz wybrać rodzaje, umiejscowienie i mocowanie szczotek, wielkość zbiornika.

Jeśli masz zamiar dobrać najbardziej odpowiednie urządzenie i jego wyposażenie do rodzaju podłoża i wielkości powierzchni roboczej skontaktuj się z nami.

Od 2007 roku doradzamy firmom dobrać odpowiednie urządzenie.

Zadzwoń do nas i opisz swoje potrzeby, my dobierzemy zamiatarkę Kärcher do Twoich potrzeb.

Wiktor Sypek
Specjalista ds. systemów
Zadzwoń : Tel. 885 443 185

 • Zamiatarki ręczne


  Możesz zobaczyć w firmie Ewerest Mielec zamiatarki Kärcher prowadzone ręcznie, zamiatarki profesjonalne. Napędzane bateryjnie, elektrycznie lub hydraulicznie.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Zamiatarki z trakcją


  Zobacz zamiatarki profesjonalne z trakcją i odsysaniem pyłu, zasilane spalinowo lub bateryjnie. Do pomieszczeń i zastosowań zewnętrznych. Zamiatarki do zbierania pyłu, mokrego brudu i gruzu.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Zamiatarki z fotelem dla operatora


  Zobacz zamiatarki z fotelem dla operatora, do 10 000 m²/h maksymalnej wydajności powierzchniowej , z filtrami falistymi do zamiatania bezpyłowego. Zamiatarki do zbierania pyłu, mokrego brudu i gruzu.

  ZOBACZ WIĘCEJ

Facebook