Urządzenia wysokociśnieniowe


Myjki wysokociśnieniowe Kärcher zimnowodne i na gorącą wodę oraz parę.

Obecnie w firmie Ewerest możesz zobaczyć myjki wysokociśnieniowe Kärcher o ciśnieniu roboczym do 250 bar, przeznaczone zwłaszcza dla firm posiadających własną flotę pojazdów, dla gospodarstw rolnych i warsztatów samochodowych. Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria Kärcher do myjek zimnowodnych HD oraz myjek gorącowodnych HDS tj. dysze rotacyjne, lance spryskujące, węże wysokociśnieniowe, pistolety oraz chemię czyszczącą.

Od 2007 roku zajmujemy się dystrybucją urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher, zwłaszcza myjek wysokociśnieniowych na gorącą wodę. Wypożyczamy urządzenia zimnowodne oraz gorąco-wodne a także wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Prowadzimy Autoryzowany Serwis Kärcher.

Chętnie pomożemy dobrać najefektywniejsze urządzenie wysokociśnieniowe dla potrzeb Twojej firmy.

Marcin Zawalski
Specjalista ds. urządzeń profesjonalnych
tel.  17 585 30 23
mielec@ewerest.pl

  • Urządzenia wysokociśnieniowe zimnowodne


    Zobacz myjki wysokociśnieniowe zimnowodne, jednofazowe i trójfazowe o wydajności tłoczenia od 500 do 1300 l/h. Są to urządzenia profesjonalne, mocne i niezawodne, przeznaczone dla firm. Usuwają uporczywe zabrudzenia pod ciśnieniem od 130 do 275 bar.

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Urządzenia wysokociśnieniowe gorącowodne


    Zobacz  myjki wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody o ciśnieniu do 150 do 200 bar.  Maksymalna temperatura od 80 do 155 stopni C. Do wyboru myjki gorącowodne spalinowe i elektryczne. Przeznaczone do uciążliwych zabrudzeń.

    ZOBACZ WIĘCEJ

Facebook