Szorowarki


Konfiguracja szorowarki dla Twoich potrzeb

Dobierzesz najlepsze urządzenie czyszczące – szorowarkę firmy Kärcher dla Twoich  warunków pracy.

Od 2007 roku doradzamy w wyborze odpowiedniego urządzenia czyszczącego marki Kärcher dla sektora przemysłowego, transportowego ( lotniska), handlowego i motoryzacyjnego.

Za Ciebie zajmiemy się konfiguracją szorowarki dla Twoich warunków pracy. Dzięki wymiennym głowicom urządzenia czyszczące Karcher można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta w zależności od rodzaju i wielkości powierzchni, które będą czyszczone. Montujemy głowice tarczowe do stosowania na równych i gładkich powierzchniach oraz  głowice walcowate do powierzchni z silnymi zabrudzeniami, dobierzemy zestaw akumulatorów, belkę ssącą oraz wyposażymy urządzenie w inne, potrzebne Tobie opcje.

Zajmujemy się dystrybucją szorowarek kompaktowych, szorowarek prowadzonych ręcznie, step-on oraz szorowarek z fotelem dla operatora. Proponujemy urządzenia czyszczące o mocy do 4600 W i wydajności do 6000 m2/h.

Nasze doświadczenie – Twoje korzyści
Przyjedź do nas lub zadzwoń

Marcin Zawalski
Specjalista ds. urządzeń profesjonalnych
Tel. 17 585 30 23

ZOBACZ RODZAJE DOSTĘPNYCH SZOROWAREK Kärcher

 • Szorowarki kompaktowe


  Szorowarki Kärcher kompaktowe o wydajności od 200 m2/h do 2400 m2/h. Zasilane sieciowo i bateryjnie. Zalecana powierzchnia czyszczenia ok. 800 m2.

  ZOBACZ WIĘCEJ

   

   

 • Szorowarki prowadzone ręcznie


  Szorowarki Kärcher prowadzone ręcznie o wydajności od 2000 m2/h do 3000 m2/h. Zasilane sieciowo i bateryjnie, z trakcją jezdną i bez. Przeznaczone są do utrzymania w czystości powierzchni (od 1000 do 2500 m2).

  ZOBACZ WIĘCEJ

   

 • Szorowarki step on (rydwan)


  Szorowarki Kärcher step-on (rydwan) o wydajności od 2200 do 3300 m2/h. Zasilane bateryjnie, funkcja zamiatania.

  ZOBACZ WIĘCEJ

   

   

 • Szorowarki z fotelem dla operatora


  Szorowarki Kärcher z fotelem od 9000 m2/h do 6000 m2/h. Doskonale sprawdza się w hipermarketach, obiektach sportowych, halach wystawowych i fabrycznych, magazynach, hurtowniach oraz na dworcach i lotniskach.

  ZOBACZ WIĘCEJ

   

   

Facebook