Szorowarka automatyczna z fotelem dla operatora o wydajności do 9000 m2/h – B 150 R


Numer katalogowy: 1.246-020.2

Automatyczna szorowarka z fotelem dla operatora i wymiennymi głowicami Kärcher B 150 R o wydajności powierzchniowej do 9000 m2/h, w zależności od modelu. Zasilana bateryjnie. Szerokość szorowania do 900 mm. Prędkość czyszczenia nawet do 8 km/h. Trwała i niezawodna konstrukcja ramy oraz obudowa zabezpieczona stalowym zderzakiem umożliwia bezpieczne stosowanie urządzenia w trudnych warunkach.

W zależności od modelu w wyposażeniu szorowarki samojezdnej znajdziemy licznik roboczogodzin, baterie i ładowarka,  regulowana siła nacisku szczotek, wskaźnik poziomu wody (szorowarkę Karcher można łatwo podłączyć do sieci wodociągowej. Gdy zbiornik zostanie całkowicie napełniony pobór wody zostaje automatycznie wyłączony), turbina dwustopniowa, system DOSE, trakcja, pojedynczy panel kontrolny wyposażony w pokrętło Easy za pomocą którego obsługiwane są najważniejsze funkcje urządzenia.

W wyposażeniu system wymiennych głowic, panel sterowania EASY i system kluczy KIK. Zamiatarka może pracować w trybie eco!efficiency, który znacznie obniża głośność pracy, co pozwala na stosowanie maszyn w obszarach wrażliwych na hałas oraz podczas godzin otwarcia. Dodatkowo w trybie eco!efficiency urządzenie pobiera znacznie mniej energii co pozwala na wydłużenie czasu pracy na akumularorach i wydłużenie żywotności samych akumulatorów (zwiększona ilość cykli ładowania) oraz szczotek. Wersja Adv posiada napęd na wszystkie trzy koła, który umożliwia pokonywanie podjazdów do 18%, a prędkość robocza wynosi do 10 km/h. W opcji boczne szczotki podmiatające, które wstępnie zamiatają i zbierają luźne zanieczyszczenia

Doskonale sprawdza się w halach produkcyjnych i handlowych, magazynach i garażach.

 

Szerokość szorowania

Do 900

Szerokość odsysania (mm)

Do 1080

Zbiornik wody czystej / brudnej (l)

150/150

Wydajność teoretyczna (m2/h)

9000

Prędkość obrotowa szczotki (obr/min)

Do 1300

Nacisk szczotki (g/cm2)

34-560

Moc znamionowa ( W)

Do 3240

Ciężar (kg)

246

Wymiary ( dł x szer x wys) mm

1660x 910 x 1400

Napięcie ( baterie) ( V)

36

Poziom ciśnienia akustycznego

61

Facebook