Szorowarka automatyczna z fotelem dla operatora o wydajności 4500m2/h - B 90 R Classic Bp


Automatyczna szorowarka z fotelem dla operatora i wymiennymi głowicami Kärcher B 90 R Classic Bp o wydajności powierzchniowej 2200 m2/h Zasilana bateryjnie. Dzięki niemu żaden kabel nie ogranicza operatora.

W zależności od modelu w wyposażeniu szorowarki samojezdnej znajdziemy licznik roboczogodzin, baterie i ładowarka,  regulowana siła nacisku szczotek, wskaźnik poziomu wody (szorowarkę Karcher można łatwo podłączyć do sieci wodociągowej. Gdy zbiornik zostanie całkowicie napełniony pobór wody zostaje automatycznie wyłączony), turbina dwustopniowa, system DOSE, trakcja, pojedynczy panel kontrolny wyposażony w pokrętło Easy za pomocą którego obsługiwane są najważniejsze funkcje urządzenia.

Dzięki wymiennym głowicom urządzenie można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta w zależności od rodzaju i wielkości powierzchni, które będą czyszczone.Głowice tarczowe do stosowania na równych i gładkich powierzchniach, głowice walcowate do powierzchni nierównych, odpornych na ścieranie z silnymi zabrudzeniami. Głowice te posiadają funkcję wstępnego zamiatania.

Doskonale sprawdza się w sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach sportowych, hotelach oraz na dworcach i lotniskach.

 

Szerokość szorowania

550

Szerokość odsysania (mm)

850

Zbiornik wody czystej / brudnej (l)

90/90

Wydajność teoretyczna (m2/h)

4500

Prędkość obrotowa szczotki (obr/min)

-

Nacisk szczotki (g/cm2)

-

Moc znamionowa ( W)

2200

Ciężar (kg)

149

Wymiary ( dł x szer x wys) mm

1450x800x1200

Napięcie ( baterie) ( V)

24

Poziom ciśnienia akustycznego

-

Facebook