O firmie


Wieloletnie doświadczenie i fachowe doradztwo

Firma Ewerest poprzez wieloletnie doświadczenie, pomoże Państwu rozwiązać każdy problem.

Zarówno telefonicznie jak i na miejscu zapewniamy pomoc w doborze urządzeń dla firm oraz osób prywatnych. Doświadczeni pracownicy firmy Ewerest dobiorą najodpowiedniejszą technologię do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość przeprowadzenia pokazu u klienta.

Dzięki dużemu doświadczeniu z urządzeniami do 2500bar i wykonywaniu instalacji pod myjnie, pomożemy także Państwu w zaprojektowaniu myjni stacjonarnych.

By uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt.

Firma Ewerest powstała w 1999 roku. Początki firmy to przed wszystkim usługi czyszczenia wysokociśnieniowego dla przemysłu. Wieloletnie doświadczenie z urządzeniami Karcher i ich niezawodność, które towarzyszyły firmie od początku istnienia zaowocowały poszerzeniem działalności. W 2007 roku został otwarty sklep na ul. Wojsławskiej 43, oferujący w sprzedaży urządzenia marki Kärcher, a także posiadający Autoryzowany Warsztat Naprawczy.
W 2011 roku zostaje rozbudowany budynek, dzięki czemu w Mielcu powstał jeden z największych salonów na podkarpaciu oferujący pełną gamę urządzeń, akcesoriów i środków czyszczących uznanej marki na całym świecie Kärcher. Pozwoliło to na zwiększenie asortymentu nie tylko sprzedażowego, ale również znacząco polepszyło i przyspieszyło możliwości serwisu.

Facebook