Myjnie samochodowe


Myjnie samochodowe samoobsługowe Kärcher
Montujemy stacjonarne, wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące marki Kärcher - SB-Wash, HDS-C z opcją wrzutnika monet. Łączą czyszczenie strumieniem gorącej wody ( do 77 stopni C) z możliwością samoobsługi. Do tych myjni zakładamy zazwyczaj wbudowany system zmiękczania wody (osmoza odwrócona), który wytwarza wodę zdemineralizowaną nie pozostawiającą plam na lakierze. Te myjnie samochodowe Karcher są odporne na wpływy atmosferyczne, mają zamykaną pokrywę chronioną przed wandalizmem, wykonane są ze stalowej obudowy.
Montaż takiego urządzenia może stanowić dodatkowe źródło dochodu na stacjach benzynowych, w zakładach komunalnych, przemysłowych czy salonach samochodowych.

Jednostanowiskowe myjnie samochodowe
Myjnia samochodowa Kärcher SB-C i SB-M przeznaczona jest do samoobsługowego, wysokociśnieniowego mycia wstępnego, mycia aktywną ciepłą pianą za pomocą delikatnej szczotki i konserwacji trwałym, gorącym woskiem. Na koniec programu podstawowego mycia następuje spłukanie zimną zdemineralizowaną wodą z dodatkiem osuszacza, który nadaje powierzchni samochodu wysoki połysk bez plam po wodzie. Część techniczna urządzenia umieszczona jest w nierdzewnej szafie. Za pomocą pokrętła ustawiamy czas mycia danego programu lub dozowanie środka czyszczącego, widzimy kwotę pozostałą do wykorzystania.

Myjnie samochodowe samoobsługowe do 6 stanowisk zakładamy najczęściej za pomocą technik modułowych, wtedy pompa, instalacja do podgrzewania wody i instalacja wody czystej montowane są na miejscu w jednym pomieszczeniu technicznym klienta. Możemy też zamontować instalacje w kontenerze.

Nasi hydraulicy montują urządzenie chroniące przed zamarzaniem i wymiennik ciepła- ogrzewanie podłogowe, aby myjnia samochodowa pracowała przez cały rok.

W związku z tym, że realizujemy dużą ilość zleceń na systemy centralne możemy zagwarantować Tobie:

  • konkurencyjne ceny urządzeń Kärcher
  • serwis gwarancyjni i pogwarancyjny
  • projekt instalacji hydraulicznej
  • szybki montaż całego systemu oraz fachową pomoc hydraulików


Chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiednie urządzenia dla Twoich potrzeb.

Zapytaj o ofertę cenową wykonania myjni samochodowej.

Wiktor Sypek
Specjalista ds. systemów
Zadzwoń : Tel. 885 443 185

Facebook