Instalacje centralnego mycia


Instalacje centralnego mycia, stacjonarne mycie wysokim ciśnieniem


Od 2007 roku profesjonalnie zajmujemy się wyposażeniem myjni cystern i zakładaniem instalacji centralnego mycia dla firm produkcyjnych oraz firm z sektora motoryzacyjnego.

Wykonujemy projekty instalacji oraz zajmujemy się ich realizacją.  Każdy system centralnego mycia przygotowujemy w oparciu o indywidualne potrzeby klienta.

W tym celu wykorzystujemy niezawodne urządzenia czyszczące marki Kärcher urządzenia do recyrkulacji wody, stacje myjące, głowice myjące, węże ciśnieniowe, pistolety, dysze Kärcher. Urządzenia Kärcher charakteryzują się minimalnym - ekonomicznym zużyciem wody i prądu.

W związku z tym, że realizujemy dużą ilość zleceń na systemy centralne możemy zagwarantować Tobie:

 • konkurencyjne ceny urządzeń marki Kärcher
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny całej instalacji centralnego mycia
 • szybki montaż całego systemu oraz fachową pomoc hydraulików
 • bezpłatne szkolenie pracowników

Chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiednie urządzenia dla Twoich potrzeb.

Wykonaliśmy ponad 50 instalacji centralnego mycia dla obiektów przemysłowych i kilkaset instalacji do myjni samochodowych.


Zapytaj o ofertę cenową systemu centralnego mycia dla Twoich potrzeb!


Wiktor Sypek
Specjalista ds. systemów
Zadzwoń : Tel. 885 443 185

 

Głowice do myjni
Głowica myjąca HKS-100 Kärcher jest  praktycznie bezawaryjna, wykonana ze stali nierdzewnej, odpowiednia dla środków czyszczących zawierających kwasy, ługi, rozpuszczalniki, aceton. W cysternach oraz systemach centralnego mycia dla przemysłu montujemy głowice do mycia, mogące pracować w tym samym czasie. Montujemy stacjonarne pompy zasilające w wodę linię myjącą umożliwiające jednoczesną pracę głowic myjących pod odpowiednim ciśnieniem.

Generatory gorącej wody, kocioł parowy
Instalacje centralnego mycia możemy wyposażyć także w innowacyjne technologicznie stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe do generowania gorącej wody do 95 stopni oraz generowania pary.

Pompy wysokiego ciśnienia
Zróżnicowane poziomy ciśnienia i niemal dowolne natężenie przepływu mogą zostać zapewnione dzięki odpowiedniemu projektowi pompy pod względem jej wydajności. Montujemy pompy wysokociśnieniowe o ciśnieniu roboczym od 150 do 2500 bar, w zależności od zapotrzebowania, dostosowane do myjni samochodowych, instalacji centralnego mycia  oraz wewnętrznego czyszczenia dużych zbiorników. Pompy Karcher wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna i ceramika gwarantują długą żywotność.

System sterowania Kärcher
Jest to jeden z najnowocześniejszych dostępnych systemów. W jego skład wchodzi panel dotykowy, który umożliwia kontrolę i dostosowanie parametrów urządzenia, elektryczne jednostki sterujące do wszystkich komponentów, licznik godzin pracy dla każdej pompy HP, czujnik usterki każdego podzespołu. Urządzenia mogą być dostarczone z certyfikatem wersji ATEX.

Recyrkulacja wody w instalacjach
Montujemy urządzenia do recyrkulacji wody bez olejów oraz systemy recyrkulacji do wody zabrudzonej w procesie mycia olejami. Przydatne podczas wysokociśnieniowego mycia pojazdów; silników, podwozi. Pozwala zaoszczędzić ponad 80 % czystej wody.

 

 • wrp8000.jpg

  Kärcher - WRP 8000


  Urządzenie do recyrkulacji wody WRP 8000 skutecznie oczyszcza wodę z zanieczyszczeń olejowych i pozwala na jej powtórne wykorzystanie w procesie mycia. Czysta woda używana jest jedynie do płukania i nakładania preparatów pielęgnacyjnych. Intensywna wentylacja i stała cyrkulacja wody w zbiorniku, nawet przy braku zapotrzebowania w systemie (gdy woda nie jest pobierana do mycia), skutecznie eliminuje przykre zapachy.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • wrp16000.jpg

  Kärcher - WRP 16000


  Urządzenie do recyrkulacji wody WRP 16000 skutecznie oczyszcza wodę z zanieczyszczeń olejowych i pozwala na jej powtórne wykorzystanie w procesie mycia. Czysta woda używana jest jedynie do płukania i nakładania preparatów pielęgnacyjnych. Intensywna wentylacja i stała cyrkulacja wody w zbiorniku, nawet przy braku zapotrzebowania w systemie (gdy woda nie jest pobierana do mycia), skutecznie eliminuje przykre zapachy.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • wrp1000.jpg

  Kärcher - WRP 1000 Classic


  Urządzenie do recyrkulacji wody Kärcher - WRP 1000 Classic – do małych myjni, salonów i warsztatów samochodowych. Istnieje możliwość bezpośredniego podłączenia urządzenia wysokociśnieniowego, usuwa z  wody wszystkie zanieczyszczenia stałe o wielkości powyżej 5 μm. Pozwala uzyskać wodę wolną od zanieczyszczeń stałych, nadającą się do ponownego wykorzystania w procesie mycia pojazdów. Urządzenie do recyrkulacji Karcher wyposażone jest w system filtracji Filatwist, które potrafi oczyścić ze stałych cząstek, nawet 1000 litów wody obiegowej w ciągu godziny.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • HDC_STANDARD.jpg

  HDC Standard


  Numer katalogowy: 1.509-500.2

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • HDC_CLASSIC.jpg

  HDC Classic


  Numer katalogowy: 1.509-501.2

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • HDC_ADVANCE.jpg

  HDC Advanced


  Numer katalogowy: 1.509-502.2

  ZOBACZ WIĘCEJ

Facebook